Contact

Contact

Topigs Norsvin België NV

Mechelsesteenweg 120 bus 5
2860 Sint-Katelijne-Waver
België
T: +32 15 55 83 08
E: belgie@topigsnorsvin.com
I: www.topigsnorsvin.be

Medewerkers

Bart Peeters
Directeur
T: 0478 67 92 00
E: bart.peeters@topigsnorsvin.com

 

Alex Pruvost
Account manager Oost- en West Vlaanderen
T: 0475 84 29 52
E: alex.pruvost@topigsnorsvin.com

 

Ilse Franck
Hoofd Administratie
T: 015 55 83 08
E: ilse.franck@topigsnorsvin.com

Johan Goessens
Fokkerij verantwoordelijke
T: 0497 58 03 24
E: johan.goessens@topigsnorsvin.com

Emile Libbrecht
Account manager Oost- en West-Vlaanderen
T: 0479 61 20 16
E: emile.libbrecht@topigsnorsvin.com

Marleen Franck
Administratie
T: 015 55 83 08
E: marleen.franck@topigsnorsvin.com

Karl Mercken
Account manager Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
T: 0475 65 13 45
E: karl.mercken@topigsnorsvin.com

Cees Brekelmans
Selectie fokmateriaal
E: cees.brekelmans@topigsnorsvin.com