Contact

Contact

Topigs Norsvin België NV

Mechelsesteenweg 120 bus 5
2860 Sint-Katelijne-Waver
België

T: +32 (0)15 55 83 08
E: belgie@topigsnorsvin.com
W: www.topigsnorsvin.be

Medewerkers

Johan Goessens
Directeur A.I.
T: +32 (0)497 58 03 24
E: johan.goessens@topigsnorsvin.com

Bart Peeters
Senior Technical Manager
T: +32 (0)478 67 92 00
E: bart.peeters@topigsnorsvin.com

Alex Pruvost
Account manager Oost- en
West Vlaanderen
T: +32 (0)475 84 29 52
E: alex.pruvost@topigsnorsvin.com

Lennart De Beule
Account manager Oost- en
West Vlaanderen
T: +32 (0)479 46 22 62
E: lennart.de.beule@topigsnorsvin.com

Karl Mercken
Account manager Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
T: +32 (0)475 65 13 45
E: karl.mercken@topigsnorsvin.com

Jan Collogne
Account manager Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
T: +32 (0)475 65 13 45
E: jan.collogne@topigsnorsvin.com

Cees Brekelmans
Selectie fokmateriaal
E: cees.brekelmans@topigsnorsvin.com

Ilse Franck
Hoofd Administratie
T: +32 (0)15 55 83 08
E: ilse.franck@topigsnorsvin.com

Nathalie Spruyt
Verantwoordelijke Marketing en Communicatie
T: +32 (0)15 55 83 08
E: nathalie.spruyt@topigsnorsvin.com